Jak stahovat soubory z Uloz.to do iPhonu či iPadu

Na netu najdete mnoho návodů jak stahovat soubory z populárního serveru Ulož.to do iOS tak, abyste je následně mohli přehrát či zobrazit bez nutnosti používat iTunes. Obvykle však vyžadují instalaci několika externích aplikací a kopírování odkazů pro stažení sem a tam.

My však půjdeme elegantnější cestou. Přímo Ulož.to totiž uvolnilo ke stažení oficiálně vlastní appku, díky které je to hračka. Musíte však mít na Ulož.to založený účet.

Pokud nechcete stahovat aplikaci či se na Ulož.to registrovat, případně potřebujete stahovat z Webshare či jiných úložišť, mrkněte na tento návod.

Stáhnout aplikaci Ulož.to můžete přímo z AppStoru:

‎Ulož.to Cloud
‎Ulož.to Cloud
Price: Free

A teď jednoduchý návod jak na to

Po stažení je dobré se přihlásit, jestliže již máte účet; případně můžete pokračovat bez přihlášení.

uloz.to ios

Aplikace je jednoduchá a přehledná – v části Moje soubory naleznete Vaše data, která máte nahraná (uploadovaná) na serveru. V sekci  Stažené soubory pak najdete vše, co jste z webu stáhnuli – tedy přesně to, co nás zajímá. Další dvě ikonky se týkají dobití kreditu pro stahování.

Nakonec úplně dole najdeme to podstatné – pole pro vyhledávání. Sem můžete zadat cokoli, co si přejete stáhnout. Pokud to server má, rád vám to nabídne 🙂

Jakmile si položku stánete, změní se u souboru ikonka z  na 

🤖 Tenhle web je bez reklam! 🤖
💸 Nesbírám a neprodávám data návštěvníků. 💸
🕵️‍♂️ Respektuji Vaše soukromí. 🕵️‍♂️
🌎 Píšu pro dobro lidstva. 🌎

❤️ Líbí se Vám článek? ❤️

Kupte mi kafe!

Soubor najdete také v sekci  Stažené soubory. Z obou umístění je možné jej tapnutím spustit.

Pokud se soubor rozhodnete smazat, nenajdete k tomu žádné tlačítko, což může někoho zmást – soubory se mažou stejně jako SMS nebo maily, přejetím prstem s vybranou položkou doleva.

A to je asi vše přátelé! Podle mě je to nejrychlejší a nejelegantnější cesta, jak se například na cestách, kde nemáte počítač s iTunes vyhnout nutnosti jej použít pro stažení (nejen) multimediálního obsahu.

Doufám, že Vám to usnadnilo život, stejně jako mě a appku Ulož.to alespoň vyzkoušíte.

🤖 Tenhle web je bez reklam! 🤖
💸 Nesbírám a neprodávám data návštěvníků. 💸
🕵️‍♂️ Respektuji Vaše soukromí. 🕵️‍♂️
🌎 Píšu pro dobro lidstva. 🌎

❤️ Líbí se Vám článek? ❤️

Kupte mi kafe!